Awin Access Technical Integration Magento 2.0 PL

From Wiki

Revision as of 10:21, 20 September 2022 by Aimee Whalley (Talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Current revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Magento (wersja 2.0 i nowsza)

Ważne: w przypadku wersji sklepu Magento 2.4+, należy skorzystać z następującego przewodnika: Magento SSH installation PL


Najszybszym i najłatwiejszym sposobem zintegrowania Awin z własną witryną jest jest użycie przygotowanego przez nas plug-inu, który jest dostępny w Magento Marketplace.


Jeśli masz wersję Magento 2.0 lub nowszą, użyj poniższego linku, aby go zainstalować. https://marketplace.magento.com/awin-module-advertisertracking.html


Wykonaj poniższe testy przed połączeniem w celu sprawdzenia integracji technicznej, które zostanie zaplanowane z Tobą w odpowiednim czasie (albo już zostało zaplanowane!).
Przejdź do Marketplace i zaloguj się: https://marketplace.magento.com/awin-module-advertisertracking.htmlWybierz wersję:

Aby sprawdzić wersję Magento, zaloguj się do obszaru administratora i przewiń do stopki:

Kliknij przycisk Add to Cart, a po przejściu na stronę kasy kliknij przycisk Install:1. Zaloguj się do obszaru administratora sklepu Magento jako użytkownik z pełnymi uprawnieniami administratora. Aby zapewnić najszybszą instalację, sprawdź, czy narzędzieCron jest skonfigurowane na uruchamianie co minutę.


2. Na pasku bocznym obszaru administratora przejdź do elementu System > Tools > Web Setup Wizard.


3. Kliknij opcję Extension Manager, następnie kliknij Sign In, aby się zalogować.4. Gdy pojawi się monit, wklej klucze Public Access Key i Private Access Key z Twojego konta Marketplace i kliknij przycisk Submit. Jeśli musisz uzyskać klucze, kliknij link do strony konta Magento Marketplace, znajdź klucze na stronie Access keys i dodaj je do strony administratora. (My Profile -> MyProducts -> Access Keys)Generowanie podsumowania i listy wszystkich dostępnych aktualizacji, ostatnio zakupionych rozszerzeń, aktualnie zainstalowanych rozszerzeń i danych przykładowych potrwa kilka minut.
5. W części Extensions Ready to Install kliknij przycisk Review and Install, aby sprawdzić listę dostępnych rozszerzeń.6. W kolumnie Extension name znajdź awin/module-advertisertracking, a w kolumnie Latest version wybierz wersję, którą chcesz zainstalować. Następnie w kolumnie Action kliknij polecenie Install.


7. Wykonaj poniższe kroki.


Po zakończeniu (trwającej kilka minut) instalacji rozszerzenie Awin pojawi się w części Marketing -> Awin Advertiser Tracking.
8. W części Awin - Advertiser Tracking kliknij opcję General Settings, aby otworzyć ustawienia i wprowadź ID reklamodawcy Awin. PO zakończeniu kliknij przycisk Save Config,aby zapisać konfigurację. Teraz możesz przejść do testów trackingu


Ostatni krok - Testy trackingu

Po zintegrowaniu systemu trackingu Awin musisz utworzyć transakcję testową za pośrednictwem interfejsu użytkownika Awin, aby sprawdzić, czy śledzenie działa poprawnie.

Wykonaj następujące czynności, aby przeprowadzić transakcję testową, korzystając z naszego Przewodnika po transakcjach testowych


Wróć na stronę główną poradnika trackingu tutaj

Privacy

Due to new European legislation regarding how websites store information about you, AWIN is updating its privacy policy. You can see the new version of our policy here. If you would like to see the information we capture on this website, please click here for further details. In order to accept cookies on this site please click the 'I ACCEPT' button